^Powrót na góre
baner

spsm


 

PRZYSZŁOŚĆ MŁODYCH

PRZYSZŁOŚĆ MŁODYCH to nazwa projektu, który został zgłoszony przez uczennice klasy 2C do ogólnopolskiej akcji Zwolnieni z teorii, pod patronatem firmy ENEA.
Paulina Kiełbasa, Angelika Mężyk, Marcelina Wnęk i Patrycja Zielińska zaproponowały projekt, który porusza bardzo ważną kwestię czyli zdrowie psychiczne młodzieży. W ramach organizowanych działań uczennice przeprowadzą warsztaty dotyczące budowania poczucia własnej wartości.
Młodzi ludzie, którzy cieszą się dobrym zdrowiem psychicznym, mają większe szanse na wykorzystanie swojego pełnego potencjału, zarówno w sferze edukacyjnej, jak i społecznej. Mają większe szanse na osiągnięcie sukcesu w nauce, rozwijanie zdrowych relacji społecznych oraz rozwój umiejętności radzenia sobie z trudnościami i stresem. Zdrowe emocje i umiejętność koncentracji mają istotny wpływ na zdolność do uczenia się i rozwoju intelektualnego. 
O swoich planach młode wolontariuszki poinformowały Dyrektora Szkoły - Czesława Leszka Sarotę, gdzie otrzymały obietnicę pełnego wsparcia wszystkich działań w ramach realizowanego projektu.
Opiekunem projektu jest prof. Ewa Bukalska
 
ZAPRASZAMY DO OBSERWOWANIA NAS NA FACEBOOKU
 
20240206 094434x
Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook