^Powrót na góre
baner

Koncert "Gramy dla Bogusia"

Koncert pod hasłem "Gramy dla Bogusia" stał się już tradycją naszej szkoły. Kolejna edycja odbyła się 19 grudnia 2017 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Na scenie zaprezentowali się utalentowani artyści z VI Liceum i Technikum Nr 6.

DSC 0429

Dochód z biletów został przeznaczony na rehabilitację naszego absolwenta, który walczy o zdrowie. Koncert stał się wspaniałym przykładem naszej szkolnej solidarności.

DSC 0494

DSC 0518

Organizatorami koncertu były: pani prof. Cecylia Borgosz oraz pani prof. Violetta Jędruch. Dekoracje przygotował prof. Jerzy Prokopczuk. a pluszowe misie, które kilka dni wcześniej sprzedawano również w celach charytatywnych, wykonały uczennice naszego Technikum pod opieką pani prof. Danuty Wydrzyńskiej i pani prof. Władysławy Pasiut.

Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook