^Powrót na góre
baner

spsm


 

Nasi w Finale Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”

Uczniowie naszego liceum właśnie wrócili z Finału Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, który odbył się w Warszawie. Projekt Robociaki, który realizowali uczniowie z klasy IIIC otrzymał nagrodę Brązowego Wilka. Nasi uczniowie uzyskali 5900 punktów na 6 tysięcy możliwych do zdobycia, a nasza szkoła zadebiutowała w rankingu „Zwolnionych z Teorii” na 80-tym miejscu. Zważywszy, że ranking obejmuje aż 411 szkół z całej Polski jest to bardzo dobry wynik. Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że ZS nr 3 został sklasyfikowany na piątym miejscu w województwie i pierwszym w Nowym Sączu.Nasi uczniowie w Finale Olimpiady Zwolnieni z Teorii

W dziewiątej edycji olimpiady brały udział dwa projekty z naszej szkoły. Obok Robociaków na finale w Warszawie byli uczniowie z klasy IA, którzy realizowali projekt Nasza Nowa przyszłość. W przyszłym roku nowa, jubileuszowa dziesiąta edycja Olimpiady. Każdy z Was może wziąć w niej udział. Wystarczy zebrać zespół, znaleźć pomysł na ciekawy projekt społeczny i zarejestrować się na platformie. Naprawdę warto.
Opiekunem obydwu projektów był polonista Jerzy Dębicki.7236778342319868062

Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook