^Powrót na góre
baner

Przegląd talentów "Co mi w duszy gra"

21 młodych artystów z Zespołu Szkół nr 3 im. B. Barbackiego w Nowym Sączu wzięło udział pod koniec października w przeglądzie talentów pod hasłem „Co mi w duszy gra”. Uczniowie zaprezentowali się w różnych kategoriach: instrumentalnej, wokalnej, plastycznej oraz tanecznej.

saksofon

- Celem przeglądu było zachęcenie młodych ludzi, zwłaszcza z pierwszych klas, aby ujawnili swoje zainteresowania i uzdolnienia – mówi Cecylia Borgosz, nauczycielka w ZS nr 3 i organizatorka przedsięwzięcia. – Wielu z nich prawdopodobnie wystąpi podczas szkolnego Festiwalu Młodych Talentów „Guzik z pętelką”. Występ artystyczny jest szansą dla uczniów, aby mogli zaprezentować swój talent, nie tylko w dziedzinie nauki.

W tym roku odbyła się już 13 edycja przeglądu. Wysoki poziom prezentacji potwierdziły gromkie brawa ponad 100-osobowej publiczności.

- Muzyką interesuję się od dzieciństwa – mówi Dominika Brożek, uczestniczka przeglądu. –

Jestem laureatką kilku konkursów wokalnych, w których brałam udział jeszcze w gimnazjum i szkole podstawowej. Przedsięwzięcie „Co mi w duszy gra” pokazało przede wszystkim wszechstronność uzdolnień uczniów naszej szkoły.

Na zakończenie przeglądu dyrektor szkoły Czesław Leszek Sarota wręczył wszystkim uczestnikom dyplomy oraz słodkie upominki.

Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook