^Powrót na góre
baner

BRANŻOWA SZKOŁA NR 6 I STOPNIA

- KRAWIEC

Nasza Szkoła oferuje naukę w zawodzie krawca. W trakcie trzyletniej edukacji  zapoznacie się z tajnikami warsztatu, wśród których znajdą się: zasady wykonywania projektów plastycznych odzieży, umiejętności konfekcjonowania wyrobów odzieżowych dla potrzeb indywidualnych, umiejętności konstruowania i modelowania form odzieży zgodnie z aktualną modą oraz zasady doboru materiałów i dodatków.
Oferujemy ponadto dodatkowe zajęcia, w ramach których będziecie mogli rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności zawodowe. W oparciu o wieloletnie doświadczenie prowadzimy warsztaty z zakresu modnego wzornictwa i konfekcjonowania odzieży. Wykorzystując liczne kontakty organizujemy spotkania z przedsiębiorcami branży odzieżowej.
Koła zainteresowań (Klub Mody Młodzieżowej „Diorek”, Koło haftu, Koło racjonalizatorskie „Igiełka”) dają możliwość pokazania własnej inwencji i pomysłowości i sprawdzenia się w konkursach zawodowych.
To jeszcze nie koniec! Dla wszystkich chętnych nasze warsztaty zapewniają zajęcia z zakresu haftu ręcznego i komputerowego, filcowania, decoupage'u, malowania na tkaninie i tworzenia galanterii skórzanej.
Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze zapewniamy skuteczne metody i wysoki poziom nauczania. Nasze pracownie wyposażone są w nowoczesne maszyny, urządzenia i programy komputerowe wykorzystywane w przemyśle odzieżowym.
Po ukończeniu naszej Szkoły i uzyskania tytułu krawca będziecie mogli rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, podjąć pracę w zakładzie miarowo-usługowym lub przedsiębiorstwie odzieżowym. Możecie również kontynuować naukę w Branżowej Szkole II Stopnia.
Dziś liczy się konkretny zawód, a my dajemy gwarancję jego zdobycia.

 

·    Języki obce: język angielski*.
·    Warsztaty artystyczno - stylizacyjne.

 

* kontynuacja

 

techn

Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook