^Powrót na góre
baner

spsm


 

Certyfikat Miejsce Przyjazne Wolontariuszom

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła uzyskała certyfikat "MIEJSCE PRZYJAZNE WOLONTARIUSZOM" przyznany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Jako organizacja zostaliśmy wyróżnieni za wzorową współpracę z wolontariuszami. Miejsce przyjazne wolontariuszom w naszej szkole powstało dzięki życzliwej współpracy dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i uczniów. Szczególne uznanie należy się jednak WOLONTARIUSZOM oraz koordynatorom Szkolnego Klubu Wolontariatu za działania na rzecz potrzebujących:chorych, niepełnosprawnych dzieci, ubogich, seniorów i uchodźców. Organizujemy akcje charytatywne, koncerty i kiermasze, warsztaty integracyjne, spotkania dla seniorów. Bierzemy udział w zbiórkach żywności, festynach i biegach charytatywnych, wykonujemy prace krawieckie. Współpracujemy z wieloma organizacjami i instytucjami:Caritas, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Dzienny Dom Seniora, Hospicjum Domowe, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, fundacja DKMS. Działamy dzięki wsparciu Stowarzyszenia SURSUM CORDA w Nowym Sączu.

wolontariat certyfikat

Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook